Корзина порожня
Знижки оптовим покупцям

Вафлі Wafers


Ми готові розповісти про довгоочікуване оновлення вафельного розділу. 

Зустрічайте серію фасованих вафель зі смаками горіхів, шоколаду та молока у зручному форматі по 72 та 216 грамів.

 

Вафлі Roshen Wafers горіх

 

Розкриємо вам таємницю - найскладнішим смаком для кондитерів є горіховий! Він настільки непередбачуваний та багатогранний, що не кожен здатний відтворити в солодощах шляхетний фундук. Але він підкорився нашим технологам. Тепер ми знаємо, які на смак справжні горіхові вафлі! Ніяких хитрощів, лише натуральна паста з фундука в начинці (15%) та какао-порошок (3%). Наступного разу, коли ви обиратимете між горішками та солодощами, неодмінно зупинетесь на наших горіхових вафлях!

 

Випускається в двох форматах: 

 

Вафлі Roshen Wafers горіх 72г

Вафлі Roshen Wafers горіх 216г

 

 

Вафлі Roshen Wafers шоколад 

 

А тепер розкажіть за що ви полюбляєте продукти з шоколадним смаком? Це, напевно, «найтепліший» з усіх смаків! А ще ця ледь відчутна гірчинка какао. Вона дає таку насичену нотку, яку ні з чим не переплутаєш! Шоколад добре насичує і закохує в себе з першого шматочка. Ви впізнаєте ці вафлі за темним вафельном листом та насиченою начинкою, що містить 9% какао-порошку. І помічаючи на полиці цей смак нових вафель рука тягнутиметься до них знову і знову.

 

Випускається в двох форматах: 

 

Вафлі Roshen Wafers шоколад 72г

Вафлі Roshen Wafers шоколад 216г

 

 

Вафлі Roshen Wafers молоко

 

Ми знаэмо ідеальне співвідношення вафельного листа та начинки - це 25/75. Саме за такої кількості начинки і вафлі ви відчуваєте хрусткий вафельний лист, правильну за щільністю начинку, насичений смак вафель та яскравий післясмак. А ще наші технологи зробили кращу молочну вафлю! Варто було просто покласти в начинку 19% молочних продуктів, додати дрібку солі й на контрасті смак заграв так, що ви не зможете зупинитися, поки не з'їсте всю упаковку.

 

Випускається в двох форматах: 

 

Вафлі Roshen Wafers молоко 72г

Вафлі Roshen Wafers молоко 216г

 

 

          Нагадуємо, що мінімальна сума замовлення складає 1 000 грн. Доставку в межах м. Києва і лівобережної частини Київської області ми здійснюємо безкоштовно. Детальніше з умовами доставки та оплати можна ознайомитись тут.

          Постійних клієнтів та оптових покупців чекають приємні знижки. Подробиці дізнайтесь у менеджера за тел. ☎ +38 (044) 498-6689 ☎ +38 (067) 462-5559, або за адресою info@roshentrade.com.ua.

 

0