Корзина порожня

Вафлі Wafers


Ми готові розповісти про довгоочікуване оновлення вафельного розділу. 

Зустрічайте серію фасованих вафель зі смаками горіхів, шоколаду та молока у зручному форматі по 72 та 216 грамів.

 

Вафлі Roshen Wafers горіх

 

Розкриємо вам таємницю - найскладнішим смаком для кондитерів є горіховий! Він настільки непередбачуваний та багатогранний, що не кожен здатний відтворити в солодощах шляхетний фундук. Але він підкорився нашим технологам. Тепер ми знаємо, які на смак справжні горіхові вафлі! Ніяких хитрощів, лише натуральна паста з фундука в начинці (15%) та какао-порошок (3%). Наступного разу, коли ви обиратимете між горішками та солодощами, неодмінно зупинетесь на наших горіхових вафлях!

 

Випускається в двох форматах: 

 

Вафлі Roshen Wafers горіх 72г

Вафлі Roshen Wafers горіх 72г

Вафлі Roshen Wafers горіх 216г

Вафлі Roshen Wafers горіх 216г

 

 

Вафлі Roshen Wafers шоколад 

 

А тепер розкажіть за що ви полюбляєте продукти з шоколадним смаком? Це, напевно, «найтепліший» з усіх смаків! А ще ця ледь відчутна гірчинка какао. Вона дає таку насичену нотку, яку ні з чим не переплутаєш! Шоколад добре насичує і закохує в себе з першого шматочка. Ви впізнаєте ці вафлі за темним вафельном листом та насиченою начинкою, що містить 9% какао-порошку. І помічаючи на полиці цей смак нових вафель рука тягнутиметься до них знову і знову.

 

Випускається в двох форматах: 

 

Вафлі Roshen Wafers шоколад 72г

Вафлі Roshen Wafers шоколад 72г

Вафлі Roshen Wafers шоколад 216г

Вафлі Roshen Wafers шоколад 216г

 

 

Вафлі Roshen Wafers молоко

 

Ми знаэмо ідеальне співвідношення вафельного листа та начинки - це 25/75. Саме за такої кількості начинки і вафлі ви відчуваєте хрусткий вафельний лист, правильну за щільністю начинку, насичений смак вафель та яскравий післясмак. А ще наші технологи зробили кращу молочну вафлю! Варто було просто покласти в начинку 19% молочних продуктів, додати дрібку солі й на контрасті смак заграв так, що ви не зможете зупинитися, поки не з'їсте всю упаковку.

 

Випускається в двох форматах: 

 

Вафлі Roshen Wafers молоко 72г

Вафлі Roshen Wafers молоко 72г

Вафлі Roshen Wafers молоко 216г

Вафлі Roshen Wafers молоко 216г

 

 

          Нагадуємо, що мінімальна сума замовлення складає 1 000 грн. Доставку в межах м. Києва і лівобережної частини Київської області ми здійснюємо безкоштовно. Детальніше з умовами доставки та оплати можна ознайомитись тут.

          Постійних клієнтів та оптових покупців чекають приємні знижки. Подробиці дізнайтесь у менеджера за тел. ☎ +38 (044) 498-6689 ☎ +38 (067) 462-5559, або за адресою info@roshentrade.com.ua.

 

0