Корзина порожня

Торгові марки Roshen знову фаворити України


Торгові марки ROSHEN посіли перше місце в народному рейтингу суспільної довіри відразу у трьох категоріях: цукерки желейні; цукерки лікерні та сухофрукти в шоколаді, за результатами дослідження споживчих уподобань, яке проводилося протягом 2017 року в рамках щорічного конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні.

 

Категорія лікерних цукерок Roshen представлена двома лінійками солодощів -  Cherry Queen та SHOOTERS.  І ми точно знаємо, що найсмачніше поєднання  - це чорний шоколад та грайливі смаки улюблених алкогольних напоїв.

 

Желейні цукерки - це ще одна гордість виробництва Roshen. Технологи корпорації освоїли унікальну технологію, завдяки якій з’явилися цукерки "Crazy Bee" та “Сонячний жук” у різних фруктових смаках. До складу цукерок входить природний згущувач каррагінан, який є рослинним замінником желатину. Цукерки “Джеллі” та “Bonny-Fruit” виготовлені на основі пектину з додаванням натуральних фруктових і ягідних соків.

 

Новинкою 2018 року стала лінійка цукерок Yummi Gummi - желейні ведмедики, що містять 25% соку та веселе морозиво з додаванням натурального йогурту та соків.

 

В 2017 році в дослідженні були представлені понад 500 категорій ринку товарів і послуг.

Сумарно протягом року було опитувано 39678 респондентів з усіх регіонів України, за виключенням окупованих територій. Аудит результатів опитування проводить маркетингова дослідницька компанія InMind та Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Рейтинг торгових марок, що складається у рамках конкурсу «Фаворити Успіху», цілком некомерційний. Цей незалежний рейтинг, який щорічно публікується у вільному доступі на www.FAVOR.com.ua, визначає рівень громадської довіри до торгових марок товарів і послуг українського ринку.

 

Інформаційна довідка:

За результатами рейтингу Global TOP-100 Candy Companies Roshen  входить  до ТОП-30 кращих виробників кондитерської продукції світу. Під власним «СОЛОДКИМ ЗНАКОМ ЯКОСТІ» ROSHEN виробляє понад 350 найменувань високоякісних кондитерських виробів. В асортимент корпорації входять шоколадні та желейні цукерки, карамель, ірис, шоколадні плитки та батончики, печиво, вафлі, бісквітні рулети, тістечка та торти. Деякі з них не мають аналогів на ринку України. Загальний обсяг виробництва продукції сягає близько 300 тисяч тон на рік. Кондитерські вироби ROSHEN виготовлені за найсучаснішими технологіями. Експлуатація сучасного високовиробничого обладнання, чітке дотримання рецептури, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів є запорукою головних переваг продукції ROSHEN.

 

Джерело: ROSHEN.COM

 

 

0