Корзина порожня

Карамель Mai-Kai ROSHEN


Хочеться чогось новенького? Цього місяця ми розповімо про декілька оновлень у нашому асортименті.

І першою буде новинка зі світу карамелі. Вона увібрала в себе найкраще з досвіду виробництва льодяників і має одну переконливу особливість. Це її неймовірна фруктова соковитість. Зустрічайте Карамель Mai-Kai Roshen.

Карамель Mai-Kai Roshen

20% соків у складі
Вміст соку у звичайній карамелі не перевищує 5%. Тож, щоб отримати насичені фруктово-ягідним ароматом цукерки, майстри Roshen додали до складу Mai-Kai дійсно багато соку.

 

Розмір та форма Herbina+
Формат льодяників на лікарських травах Herbina+ вподобали наші клієнти та мільйони споживачів в Україні. Адже це оптимальне співвідношення начинки та твердої карамелі для насолоди фруктовим смаком. 

 

Індивідуальна упаковка
Яскрава упаковка не лишає байдужим та ніби говорить: "Агов, я маю надзвичайно соковиту карамель, яка точно сподобається твоїм друзям!".

 

Зручний обсяг
Для великої компанії, гучної вечірки чи магазину обирай пакети в 1 кг, що містять близько 250 льодяників - Карамель Mai-Kai Roshen 150г.

У подорож, до школи чи на роботу підійде упаковка на 150г - Карамель Mai-Kai Roshen 1кг.

 

 

Карамель Mai-Kai Рошен

 

          Мінімальна сума замовлення на сайті складає 500 грн. Доставку в межах м. Києва і лівобережної частини Київської області ми здійснюємо безкоштовно. Детальніше з умовами доставки та оплати можна ознайомитись тут.

          Для постійних клієнтів та оптових покупців діють приємні знижки та оптові ціни. Подробиці дізнайтесь у менеджера за тел. ☎ +38 (044) 498-6689 ☎ +38 (067) 462-5559, або за адресою info@roshentrade.com.ua.

 

0