Корзина порожня

Карамель Lemons Roshen


Карамель Lemons Roshen


          ROSHEN продовжує радувати ласунчиків новими цитрусовими солодощами. Тож представляємо вашій увазі нову карамель з лимонною начинкою Lemons!

 

          Цукерка виготовлена у формі кульки. Пригадуєте Бім-Бом? А на смак вона мов справжній лимон з цукром! 

          До складу входять: патока, цукор, регулятор кислотності (суміш молочної та лимонної кислоти), сік лимонний концентрований (0,2%), ароматизатор, барвники: Е100, Е171. 18% цукерки складає начинка. 

Карамель Lemons Roshen

          Давайте детальніше розглянемо її склад.

 

Регулятори кислотності

Молочна кислота, L-, D- та DL- Е270

 

          Молочна кислота утворюється при розчепленні глюкози, яка є головним пальним для мозку та нервової системи людини.

          Для отримання чистої молочної кислоти застосовують різні способи. Найпопулярніший - бродіння молочних продуктів, рідше пива чи вина. Це рідина без кольору або зі слабко-жовтим кольором. Вона має специфічний запах та кислий смак. 

          Добавка Е270 має антисептичну дію (особливо ефективна проти грибків та дріжджів), тому використовується як консервант у харчовій промисловості; запобігає бродінню, регулює кислотність. Вона застосовується при виготовленні молочник та кисломолочних продуктів (сироваткових сирів), рослинних олій та тваринних жирів, консервованих овочів та фруктів, кондитерських, хлібобулочних та макаронних виробів, напоїв (пива, соків).

          Е270 цілком безпечна для людини і тому дозволена до використання у всіх країнах. Гранично допустима доза для неї не встановлена. Надлишок молочної кислоти виводиться з організму нирками без побічних ефектів.

 


Лимонна кислота, Е330

 

          В природі харчова добавка Е330 Лимонна кислота міститься у багатьох рослинах: цитрусових, китайському лимоннику, гранатах, ананасах, ягодах, тютюні, бавовнику, хвої. Крім того, вона присутня у всіх живих клітинах як учасник обміну речовин, який забезпечує клітину енергією. 

          Отримати лимонну кислоту можна кількома способами. Один з них - екстракція безпосередньо з рослин (соку лимона, тютюну). Але у наш час для використання у промислових масштабах її частіше отримують при дії на цукор пліснявих грибів Aspergillus niger, або при бродінні патоки. Лимонна кислота - це білий кристалічний порошок, що добре розчиняється у воді та спирті і слабко в ефірах.

          Лимонна кислота повністю засвоюється організмом людини і зазвичай не викликає негативних ефектів. Тому допустиму добову дозу споживання не обмежено. Проте можлива індивідуальна непереносимість, що спричиняє алергічну реакцію.

 


Барвники

Кумарини Е100, Куркумін

 

          Більша частина куркуміна, що потрапляє в організм, виводиться з нього без змін. Тому добова норма його споживання відповідає кількості, яку організм може безпечно вивести за добу. Норма для куркуміна складає 2,5 мг на 1 кг ваги людини.

          Куркумін досліджують в якості потенційного лікарського засоба, зокрема для лікування деяких форм раку.

 


Діоксид титану Е171

 

          Діоксид титану - це харчовий барвник, який у 1994 році отримав назву Е171 та був допущений Європейською інструкцією №94/36 до застосування у виробництві продуктів харчування. Він дозволений до використання у харчових продуктах в багатьох країнах світу, включаючи Україну.

          Діоксид титану практично не токсичний, особлив у дозах, що застосовуються у харчовій промисловості в якості фарбника. При цьому він майже не розчиняється у воді, тому не засвоюється організмом і одразу виводиться з нього.

          Він широко застосовується у виробництві сухого молока та борошна, крабових паличок, кондитерських виробів, шоколаду, йогуртів, виробів з фаршу, макаронів. Крім того, діоксид титану використовується для виробництва ліків: таблеток, гелей, суспензій, мазей.

 

 

Карамель Lemons Roshen


Харчова (поживна) цінність 100 г продукту (в г): білків — 0,0; жирів — 0,0; вуглеводів — 94,0.
Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 1620 кДж (380 ккал).
Вага упаковки: 1 кг.
Кількість в ящику: 7 кг (1 кг * 7 пакетів)
Термін придатності: 24 місяці.
Зберігати при температурі (18±3)˚C і відносній вологості повітря не вище 75%.
Виробник: Кременчуцька кондитерська фабрика ROSHEN

 

Спробуйте яскраву кислинку!

 

          Нагадуємо, що мінімальна сума замовлення складає 500 грн. А доставка в межах м. Києва і лівобережної частини Київської області ми здійснюємо безкоштовно. Детальніше з умовами доставки та оплати можна ознайомитись тут.

          Постійних клієнтів та оптових покупців чекають приємні знижки. Подробиці дізнайтесь у менеджера за тел. ☎ +38 (044) 498-6689 ☎ +38 (067) 462-5559, або за адресою info@roshentrade.com.ua.

 

0