Корзина порожня

Цукерки Fudgenta


 

 

Fudgenta - цукерка типу "ірис" з дуже ніжної молочно-тираженої маси.

 

Фадж (fudge) — назва ірису з молоком в англомовних країнах.

 

Така маса отримується при уварюванні згущеного молока з цукром, патокою та жиром без використання барвників.

 

 

 

Історія виникнення Фадж (Fudge)

 

          Фадж - це сухий варіант помадки, що виготовляється шляхом кип’ятіння цукру в молоці до формування м’якої маси, яку потім під час охолодження збивають для отримання гладкої кремової текстури.

 

          Фадж винайшли в Америці. Деякі історики харчової промисловості вказують дату 14 лютого 1886 року, але точне походження рецепту та ім'я автора достеменно невідомі. Більшість історій стверджують, що перша партія фаджу з’явилась внаслідок невдалого випадку при виробництві карамелі, коли цукор перекристалізувався. Звідси походить і назва «Oh fudge!» - «Як незграбно!».

 

          Одним із перших документальних свідчень про фадж був лист Емелін Баттерсбі Хартрідж, тодішньої студентки коледжу Вассар у Поукіпзі, штат Нью-Йорк. Вона писала, що кузина однокласниці зробила фадж у Балтіморі в 1886 році та продавала його по 40 центів. Емелін попросила цей рецепт, а у 1888 році виручила 30 фунтів на Вассарському аукціоні за фадж.

 

          Відтоді цей рецепт став дуже популярним і чутки про кондитерський виріб поширились й у інші жіночі коледжи. Школи Велеслі та Сміт розробили свої власні версії цього "оригінального" рецепту.

 

          Оригінальні рецепти фадж дуже делікатні: точні вимірювання, час приготування і постійне перемішування були вирішальними для ідеального фаджу. Сам рецепт здається доволі простим - розігріти суміш цукру, вершкового масла та молока або вершків до утворення м’якої маси (106-114°C), потім збивати її до отримання гладкої кремоподібної консистенції під час охолодження. Але можна легко недогріти або перегріти партію (не кожна домашня кухня має цукровий термометр) і отримати кристалізований фадж через недостатнє перемішування. 

 

          В результаті для домашньої кулінарії були розроблені надійні рецепти з використанням кукурудзяного сиропу, що запобігає кристалізації та забезпечує однорідність одержуваного фадж. В пізніших рецептах його замінили згущеним молоком, зефірним кремом або іншими інгредієнтами, що гарантували ідеальну текстуру фадж.

 

 

Цукерки з молочно-тираженої маси "FUDGENTA"

 

Випускається у двох форматах: великі пакети по 1 кг та манші по 208 г.

Поживна (харчова) цінність 100г продукту: білків - 3,0 г; жирів - 13,0 г; вуглеводів - 76,0 г.
Енергетична цінність 100 г продукту: 1820 кДж (430 ккал).
Зберігати при температурі (18±3)°С та відносній вологості повітря не вище 75%.
Термін придатності цілих 18 місяців!

 

Такий тривалий термін зберігання забезпечується завдяки:

  • високому вмісту в цукерці молока та жирів, а також більш якісних інгредієнтів
  • більш дбайливому режиму виробництва цукерок без надмірного пересушування
  • якісній індивідуальній обгортці типу "носок" з паперу та парафінованої підгортки, що дозволяє зберегти цукерку м'якою ще довше.

 

Fudgenta – це ніжний молочний смак та м'яка структора корпусу цукерки, що тане в роті.

          Знайти та замовити Fudgenta можна в розділі Цукерки ваговіЦукерки фасовані, або за допомогою пошуку на сайті.

 

          Нагадуємо, що мінімальна сума замовлення складає 500 грн. А в межах м. Києва і лівобережної частини Київської області ми здійснюємо доставку безкоштовно. Детальніше з умовами доставки та оплати можна ознайомитись тут.

          Постійних клієнтів та оптових покупців чекають приємні знижки. Подробиці дізнайтесь у менеджера за тел. ☎ +38 (044) 498-6689 ☎ +38 (067) 462-5559, або за адресою info@roshentrade.com.ua.

 

0