Корзина порожня

Шоколад Оленка та печиво Сливки-Ленивки - Фаворити України


 

          Друзі! Ми як дистриб'ютор найсолодшої торгової марки України, хочемо поділитися з вами приємною новиною!

 

 

          За результатами конкурсу торгових марок “Фаворити Успіху - 2016” перші місця у рейтингах відповідних категорій зайняли шоколад "Оленка" та печиво "Сливки-Ленивки" торгової марки ROSHEN.

 

 

          8 червня 2017 року у столиці відбулась XIV церемонія нагородження переможців конкурсу народних уподобань «Фаворитів Успіху – 2016».


          Рейтингові позиції учасників дослідження визначались шляхом опитування трьох респондентських груп: Спеціалістів, Знаменитостей і Споживачів. А обробка результатів опитувань здійснювалась маркетинговою дослідницькою компанією InMindout, і проходила ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІСout).

 

Подробиці конкурсу за посиланнями: Шоколад та Печиво.

 

 

          Компанія «РОШЕН-ТРЕЙД» будучи офіційним дистриб'ютором ТМ ROSHEN постійно дбає про підтримку гідних стандартів якості:

         - Наш персонал забезпечує швидке, якісне постачання кондитерських виробів кожному клієнту, що включає ефективний вклад кожного на всіх стадіях: від планування та отримання регулярних поставок необхідного товару від ДП «Кондитерська корпорація «Рошен», пошуку та активізації нових контрагентів, складського зберігання, що відповідає вимогам виробника, навантажувально-розвантажувальних робіт, організаційного, бухгалтерського, логістичного й кадрового забезпечення, та до транспортування й доставки вантажів клієнтам.

         - ​Матеріально-технічна база ТОВ «РОШЕН-ТРЕЙД» гарантує Вам якісне обслуговування, якість товару та своєчасну доставку товару.

         - Наша компанія здійснює постійний контроль якості роботи наших працівників, моніторинг продаж у торговельній мережі та вивчення суспільної думки споживачів щодо продукції.

         - ТОВ «РОШЕН-ТРЕЙД» постійно слідкує за новинками ДП «Кондитерська корпорація «Рошен», щоб забезпечити постійне оновлення та підтримання повного асортименту кондитерських виробів, що якісно впливає на розвиток торгівельних точок наших клієнтів.

 

          «Солодкий знак якості» – це комфорт та впевненість кожного нашого клієнта!

 

 

          А замовити улюблений шоколад та печиво українців можна вже зараз на сайті, за тел. ☎ +38 (044) 498-6689 ☎ +38 (067) 462-5559, або за адресою info@roshentrade.com.ua. 

          Постійних та оптових покупців чекають приємні знижки. Подробиці можна дізнатись у менеджера!

 

 

0