Корзина порожня

 

 

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

 

 

Оплата

ВАЖЛИВО!

Перед оплатою замовлення обовязково дочекайтесь його підтвердження від менеджера.

 

Ми є платниками податку на додану вартість, а ціни на сайті вказані з урахуванням усіх податків та зборів, передбачених законодавством України. Оплата здійснюється у національній валюті (гривні) наступним чином.

 

Для фізичних осіб:

​У разі безготівкової оплати, після погодження замовлення з менеджером вам надійде повідомлення з його підтвердженням та інформація з сумою та реквізитами для оплати.

Покрокова інструкція для здійснення безготівкової оплати

 

 

Для юридичних осіб:

  • готівкою
  • безготівково на умовах попередньої оплати на підставі рахунку-фактури

При оформленні замовлення, якщо ми раніше не співпрацювали, надішліть копії реєстраційних документів на адресу info@roshentrade.com.ua:

  • копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або витягу з реєстру платників ПДВ або платника єдиного податку
  • копія витягу або виписки з ЄДРПОУ
  • копія паспорту (лише для фізичних осіб-підприємців)
  • оригінал листа-згоди на обробку персональних даних (лише для фізичних осіб-підприємців). Відкрити форму листа.

Якщо для закупівлі вам необхідно укласти угоду, повідомте про це менджера. 

Для отримання продукції необхідно підготувати довіреність.

З поставкою надаються усі необхідні документи, передбачені законодавством України.

 

Доставка

Способи доставки

1.    Нашим транспортом в межах м. Києва і лівобережної частини Київської області - безкоштовно. Мінімальна сума замовлення - 1 000 грн.

2.    Перевізником «Нова пошта»* - в межах правобережної частини Київської області та решти території України за тарифами перевізника та 100% попередньої оплати замовлення. Мінімальна сума замовлення - 1 000 грн.

3.    Самовивіз із нашого складу за адресою м.Київ, вул.Електротехнічна, буд.47-Г у робочі дні.

 

* Ми не несемо відповідальність за якість товарів доставлених через Нову пошту. Але здійснені нами відправлення страхуються на повну суму вартості товару. Тому обов'язково перевіряйте посилки при отриманні у відділенні або у присутності кур'єра при адресній доставці. Це дає можливість виявити можливі пошкодження та скласти відповідний акт для відшкодування.

 

Терміни та час доставки

Доставка нашим транспортом здійснюється з 9:00 до 18:00 з вівторка по суботу. Можливість здійснення поставки у понеділок, будь ласка, уточнюйте у менеджера.

У віддалені регіони області та об’єкти зі спеціальними умовами доступу (зокрема, аеропорт «Бориспіль») доставка здійснюється у визначені дні тижня.

Наша логістична служба зазвичай здійснює доставку:

  • при розрахунку готівкою - наступного дня після підтвердження замовлення;
  • при безготівковому розрахунку - наступного дня після надходження оплати.

У зв'язку з великою кількістю замовлень, у грудні доставка/відправлення може здійснюватись до 3-х робочих днів від дати підтвердження замовлення/оплати.

 

У разі використання послуг перевізника відправлення оформлюється у день або наступного робочого дня після оплати. Терміни доставки залежать від перевізника.

 

ТОВ Рошен-Трейд не несе відповідальність за дотримання умов зберігання та транспортування Перевізником. Відправлення здійснені перевізника Нова пошта страхуються на повну вартість товару.

 

Подробиці та додаткові побажання можна погодити з менеджером.

 

УВАГА!

Доставка нашим транспортом здійснюється до дверей під'їзду (у багатоквартирних будинках чи офісних центрах) або до входу у двір (у приватних помешканнях). 
Просимо у день погодженої поставки бути на зв’язку за вказаним у замовленні телефоном.

 

 

Відповіді на найпоширеніші запитання можна знайти на сторінці Питання та Відповіді

Якщо потрібної інформації не знайдено, напишіть нам на адресу info@roshentrade.com.ua або зателефонуйте за номерами +38 (044) 498-66-89, +38 (067) 462-55-59.

 

0